ELECTRO – SYSTEM S.A.

Aktualności

22 grudnia, 2021

Kategorie: Aktualności

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Klientom i Współpracownikom szczęścia, spokoju oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Dziękujemy Państwu za zaufanie i współpracę w mijającym roku. Niech ten świąteczny czas przyniesie odpoczynek i wytchnienie od codziennych obowiązków oraz energię i pomyślność na cały następny rok. Zarząd i pracownicy ELECTRO – SYSTEM S.A.

Zobacz więcej…

18 listopada, 2021

Kategorie: Aktualności

Szybki postęp technologiczny wpływa na ilość oraz różnorodność sprzętu elektrycznego i elektronicznego wykorzystywanego w gospodarstwach domowych. Coraz więcej urządzeń w naszych domach jest zasilanych prądem lub bateriami, a każde z nich wcześniej lub później stanie się odpadem.

Zobacz więcej…

18 października, 2021

Kategorie: Aktualności

W terminie 13 – 15 października odbyły się Międzynarodowe Targi – Poleco – Targi Ochrony Środowiska – największe wydarzenie konferencyjno-wystawiennicze dla branży ochrony klimatu, gospodarki komunalnej i zrównoważonego rozwoju. Za nami Forum Energii i Recyklingu oraz debata ekspercka.

Zobacz więcej…

30 września, 2021

Kategorie: Aktualności

co Studio ELECTRO-SYSTEM to innowacyjny projekt ekologiczny wykorzystujący liczne media społecznościowe do propagowania wiedzy na temat prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym.

Zobacz więcej…

23 września, 2021

Kategorie: Aktualności

Projekt Cycling Recycling od 6 lat łączy ekologię, edukację, rowery i elektrośmieci. Dzieje się tak za sprawą 3 stron: REMONDIS Electrorecycling, ELECTRO-SYSTEM Organizacja Odzysku i podróżnika-ekologa Dominika Dobrowolskiego. „Cycling – Recycling” to jedna z najbardziej oryginalnych i znanych

Zobacz więcej…

6 sierpnia, 2021

Kategorie: Aktualności

Green Team to zespół maskotek przedstawiających zużyte sprzęty elektryczne i elektroniczne. Składa się z 7 zawodników – Lodówki Lodzi, Smartfona Smartii, Baterii Batki, Odkurzacza, Pralki, Miksera i Tostera.

Zobacz więcej…