ELECTRO – SYSTEM S.A.

Lato w mieście z Eco Studio – rozstrzygnięcie konkursu

W drugim sezonie Eco Studia przeprowadzony został konkurs, zachęcający do obserwowania projektu i tym samym odbioru przekazu edukacyjnego. Wzięły w nim udział szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z terenu całej Polski. W ramach konkursu „Lato w mieście z Eco Studio” Kinga i Kuba zachęcali swoich fanów do stworzenia wspólnie z nauczycielami przedmiotów przyrodniczych krótkich filmów o elektrośmieciach. Liczył się nie sprzęt, a kreatywność i ciekawy sposób przedstawienia tematyki właściwego postępowania z elektroodpadami. Dla zwycięskich Kół Przyrodniczych przygotowane zostały wyjątkowe nagrody. 

Przedstawiamy laureatów konkursu: 

  • Laureat I miejsca – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich – nagroda: tablica interaktywna  
  • Laureat II miejsca – Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym — nagroda: multimedialne materiały na tablice interaktywne i projektory z wybranego przedmiotu przyrodniczego  
  • Laureat III miejsca – Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim – nagroda: tablet z edukacyjnymi materiałami wideo 
  • Laureat IV miejsca – Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Pabianicach – nagroda: tablet z edukacyjnymi materiałami wideo. 

Największą nagrodą dla zwycięskich placówek jest organizacja na ich terenie spotkań edukacyjnych pod hasłem „Lato w mieście z Eco Studio“, połączonych z atrakcjami plenerowymi. Będzie to fantastyczny sposób na ciekawe zagospodarowanie czasu wolnego w wakacje dla dzieci. Konkurs wspiera tym samym działania urzędów miast i gmin, które co roku szukają pomysłów na wydarzenia i aktywności organizowane w ramach „Lata w mieście”

Gratulujemy wszystkim Laureatom!