ELECTRO – SYSTEM S.A.

Piknik z klimatem

Ekowarsztaty, pokaz aut napędzanych wodorem i sposoby wykorzystywania energii z promieni słońca – to kilka atrakcji tegorocznego Pikniku z Klimatem. Wydarzenie dla dzieci i dorosłych odbędzie się w  niedzielę, 1 września przy Multimedialnym Parku Fontann. Hasło XII odsłony wydarzenia brzmi „WARSZAWA – MIASTO Z KLIMATEM”. 

Już po raz dwunasty w Warszawie wakacje zakończą się Piknikiem z Klimatem – w tym roku centrum ekologiczno-kulturalnym stanie się Skwer 1. Dywizji Pancernej WP, obok Multimedialnego Parku Fontann. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy jest adaptacja miasta do zmian klimatycznych. Śródmiejska przestrzeń zamieni się w strefę edukacji i zabawy. Start imprezy o godz. 11.30 i trwać będzie do godz. 16.30. To aż pięć godzin przyjemnej nauki! 

Fanów zajęć plastycznych i nurtu zero waste zapraszamy na warsztaty z tworzenia biżuterii, breloków oraz magnesów z elektroodpadów. Atrakcją naszego stoiska będą również maszyna do produkcji baniek oraz wyścigowy tor samochodowy zasilane energorowerami. Każdy odwiedzający nasze stoisko edukacyjne będzie mógł dowiedzieć się jak prawidłowo postępować ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz zużytymi bateriami. 

Do zobaczenia!