ELECTRO – SYSTEM S.A.

VII edycji konkursu „Elektrosprzęt w dobre ręce”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Radomsku serdecznie zaprasza uczniów szkół  podstawowych do wzięcia udziału w VII edycji konkursu „Elektrosprzęt w dobre ręce”. Konkurs skierowany jest do uczniów placówek oświatowych z terenu miasta Radomska oraz gmin Radomsko i Masłowice. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął Prezydent Miasta Radomska Jarosław Ferenc oraz Starosta Powiatu Radomszczańskiego Beata Pokora. 

Zadaniem uczestników konkursu jest zebranie w terminie od 26.01.2022 r. do 5.09.2022r.  jak największej ilości elektroodpadów z gospodarstwa domowego. Na zwycięzców czekają m.in. nagrody pieniężne. Wieloletnimi partnerami konkursu są firmy:. Electro – System Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. oraz Nadleśnictwo Radomsko. Partnerem konkursu jeż również Miejski Dom Kultury w Radomsku oraz firma REMONDIS Electrorecycling. 

Regulamin konkursu znaleźć można na stronie internetowej PGK Sp. z o.o. www.pgk-radomsko.pl w zakładce „Edukacja ekologiczna” lub pod linkiem: Regulamin konkursu.  

Na wszelkie pytania związanie z konkursem można również uzyskać odpowiedź pod nr telefonu 504 947 406. 

Regulamin do pobrania