ELECTRO – SYSTEM S.A.

Wielka zbiórka z okazji Dnia Ziemi w sieci sklepów Leroy Merlin w całej Polsce 22 kwietnia 2023.

22 kwietnia w całej Polsce we wszystkich sklepach Leroy Merlin odbędzie się zbiórka elektrośmieci, za zużyty, przestarzały lub zepsuty sprzęt elektryczny i elektroniczny uczestnicy będą mogli otrzymać kwiaty.

Akcja zbiórki elektrośmieci jest organizowana w sobotę 22 kwietnia, czyli wtedy gdy przypadają obchody światowego Dnia Ziemi. Co będzie można oddać? Wszelkie sprzęty zasilane na prąd lub na baterie – zepsute, zużyte lub przestarzałe urządzania elektryczne i elektroniczne. Warto zaznaczyć, że będzie można oddać sprzęt nawet o sporych gabarytach. Jeśli klienci Leroy Merlin będą mieli potrzebę transportu (odbioru) elektrośmieci wielkogabarytowych to mogą skorzystać z linku: https://leroymerlin.decydujesz.pl/ – firma odbierająca odpady umówi się na dogodny termin z klientem.

Uwaga! Jeśli zależy komuś na hiacyntach, które będą wydawane w zamian za niepotrzebny sprzęt, należy się zgłosić do sklepu im szybciej tym lepiej. Rośliny bowiem będą wydawane w zamian za przyniesiony sprzęt do wyczerpania ich zapasów. Regulamin akcji w punktach zbiórki.

Dodatkowo od Partnerów akcji przewidziane są torby bawełniane wielokrotnego użytku z grafiką edukacyjną jako forma gratyfikacji za postawę proekologiczną.

Partnerami zbiórki są: ELECTRO – SYSTEM S.A. i REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o.