ELECTRO – SYSTEM S.A.

Konkurs ekologiczny „Eco Studio ELECTRO – SYSTEM”

Ambasadorzy Eco Studio ELECTRO-SYSTEM to gwiazdy sieci i mediów społecznościowych. A może i w Was drzemie ukryty talent? Sprawdźcie to, weźcie udział w naszym konkursie „Eco Studio ELECTRO – SYSTEM” i wygrajcie super nagrody. Do wygrania: smartfon, telewizor, tablet z edukacyjnymi materiałami wideo i udział w Wielkim Finale na Sprzątanie Świata w Warszawie z koncertem gwiazd muzycznych!

SZCZEGÓŁY UDZIAŁU W KONKURSIE:

  • Obejrzyjcie eko teledysk Magdy Bereda do piosenki „Odzyskaj” z intro edukacyjnym od Eco Studio ELECTRO – SYSTEM: https://youtu.be/U_xX_Es_e3c
  • Zapoznajcie się z regulaminem: (REGULAMIN)
  • Podejmijcie decyzję o udziale w konkursie i nagrajcie film edukacyjny, wzorowany na intro edukacyjnym z teledysku Magdy Bereda. Film wideo powinien trwać do 60 sekund i powinien zostać nagrany do fragmentu piosenki „Odzyskaj” Magdy Bereda & Eco Studio. Tematyka filmu konkursowego: prawidłowe lub nieprawidłowe postępowanie ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Film prześlijcie na adres: ecostudio@electro-system.pl lub opublikujcie go z oznaczeniem #ecostudioelectrosystem na swoim publicznym profilu na Instagramie, Facebooku, YouTube lub TikToku. Fragment piosenki, do której należy stworzyć Film Wideo jest do pobrania z linku drive.google.com umieszczonego pod teledyskiem opublikowanym dnia 22.04.2022 r. na kanale https://www.youtube.com/MAGDAmelodies
  • Pamiętajcie, liczy się kreatywność i ciekawy sposób przedstawienia tematyki właściwego postępowania z elektrośmieciami.
  • Wypełnijcie formularze zgłoszeniowe: FORMULARZ OSOBY PRYWATNEFORMULARZ SZKOŁA – i przyślijcie zgłoszenie na adres: ecostudio@electro-system.pl załączając swój film. Pamiętajcie, każda osoba widoczna na Waszym filmie musi wypełnić osobną zgodę na publikację wizerunku!: ZGODA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJZGODA OSOBY PEŁNOLETNIEJ. Na zgłoszenia czekamy do 22.07.2022 r.
  • Komisja konkursowa wybierze zwycięzców zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie konkursu!